четвъртък, 6 декември 2012 г.

Latest cards

Публикувано от skylife в 1:26 pm 3 коментара
Малко поизостанах с тази публикация, но какво да се прави - работа, фактури...повече от обикновено.

И тъй - единият вид картички вече май стана константа. Картичката ми беше поръчана от същото момиче, което ми поръча зелената такава преди няколко публикации. Пак за сватба, като този път (без изненада) цветовете бяха бордо и екрю. Срокът беше от вторник за четвъртък, та сигурно можеше да се представя и по- добре ако имах малко повече време...






Първоначалният замисъл беше да има дървена рамка около младоженците, но някак си ми идваше с повече, за това заложих на отработеното ;-)

Втората картичка е за забавлятелството на Мър-Мяу, което този месец е Снежинки. Мишо-хамстера е наистина голям сладур и макар, че ми се искаше да го сложа на някоя по- шарена картичка, това ще остане за друг път. 

Все пак картичката вече е на път за притежателя си и се надявам тази година да пристигне. Някак си е много тъпо, когато правиш нещо за някого и после разбереш, че пощите за пореден път са го "изгубили".

Както и да е - ето го и него - най- големия сладур за сезона :-)





понеделник, 26 ноември 2012 г.

B-day card

Публикувано от skylife в 1:35 pm 13 коментара
Ето я и обещаната втора фея. Да не повярва човек, че мога да съм толкова изпълнителна и бърза. Но просто идеята ми беше в главата от известно време (сиреч - от зяпане на чужди картички ме е споходила музата и мен).

Феята МНОГО ми харесва. Ама наистина много. И се радвам, че успях да я оцветя сравнително подобаващо, защото е много жалко, когато на такива хубави неща си оставиш ръцете, както често се случва с мен.

Това по никакъв начин не ми попречи да си оставя ръцете на шейкър елемента, който не се залепи добре на основата и сега е леко подут, та не се "шейква" много добре (за това виждате и разни мъниста, окачени по прозорчето). Все пак съм доволна, че успях да се сдобия с картинки за фон. Сега съм горд собственик на две нови (или общо три) и някога си ще употребя и другата.

И така - картичката е за рожден ден и днес би трябвало да отиде при собсвеничката си (ако се появи на работа).

Снимките - не се надявайте на нещо невероятно от мен, а при единствената ми опция - да ги снимам сутрин преди работа, скоро май няма и да има :-) 

Мился да я "мушна" при:
 - Crafting when we can - Fairytales
  -----------------------------------------------------------------
Here is the second fairy in a row. One more left to go. I like that pretty much too. And I'm glad the coloring turned out quite decent, cause I like that image really very much.

I've made a shaker-element card, using a background image. It's a b-day card and today it will be "delivered" to it's owner. 

Again - not very good pictures, but the only light I have is that at 7.30 a.m. before going to work :-(

I'll join:
 - Crafting when we can - Fairytales




 


събота, 24 ноември 2012 г.

Gery's card

Публикувано от skylife в 6:28 pm 6 коментара
Както знаете (а може и да не знаете), Гери наскоро имаше рожден ден. И понеже блогът и е фейски, а и тя си една неотразима фея, нямаше как...избрахме подходяща картинка за целта.

Картичката е в кутийка, която за да не подсказва какво има вътре, няма картинка отвън. Снимките както обикновено са кошмарни...

-------------------------------------------------------------
A friend of mine had a birthday recently. And because she's a "little craft fairy" and her blog is "fairy-inspiration", there was no other way but to use an appropriate image.

Картичката е в кутийка, която за да не подсказва какво има вътре, няма картинка отвън. Снимките както обикновено са кошмарни...









Разбира се - този перфоратор никога не успявам да го изперфорирам от правилната страна и тук отново пеперудките са навътре, вместо да "летят" навън.



Тези
феи са страхотни. Взех си още две и след малко сядам да използвам следващата. Тъй като са много феерични, реших че няма нужда да трупам много неща по картичката.





Ето и готовият комплект.



сряда, 14 ноември 2012 г.

Wedding card

Публикувано от skylife в 4:24 pm 3 коментара
Наскоро Рали ми писа, че едно момиче e харесало тази ми картичка и иска същата.

Свързах се с девойката, тя каза че иска да е в зелено. Аз обаче нали не обичам да правя едни и същи неща, та я видоизмених малко. Ама нали съм си умница - преди да залепя всичко, пуснах мейл с една снимчица - за одобрение.



Момичето не хареса картичката така, за това я направих почти 1:1 с по- горе показаната. По тази причина нямам повече снимки, защото не е нищо ново.



Все пак предната част на неизпълнената картичка остана, за това просто я лепнах на една бяла основа и тя стана една съвсем прилична сватбена картичка в така непоносимото ми зелено...







П.С. Не, че не обичам зелено, просто имам професионално изкривяване към този цвят и не го долюбвам във всичките му варианти :-)

Туйто...

четвъртък, 1 ноември 2012 г.

Cat Christmas

Публикувано от skylife в 10:00 am 4 коментара
Ето, че дойде и котешкият месец в Мър Мяу. И макар, че аз от три месеца съм с котка по- малко и ми е много мъчно, все пак се радвам на задачки с котки ;-)

Моето произведение е комплект от картичка и кутийка за...ами за каквот искате, но в моя случай съм използвала меденки, защото оригиналната такава беше от меденки.



Обикновено, ако си взема нещо в забавна кутийка, винаги си я запазвам, за да я ползвам за шаблон. Тази обаче е първата, която реално е влязла в употреба.




Задният надпис е направен с това лепило-паста за позлата (черната картичка с рокля от преди 2 поста) и е наръсено с брокат. За сега броката стои...ще видим...


Като цяло, и картичката и кутийката са семпли, но пък са лъскави :-)




Ето и комплекта:



И понеже все пак е месец на котките, а аз си имам една любопитка, която се меси навсякъде...ето и снимачния процес...






Разбира се - целта на всичко са меденките, не нещо друго ;-)

А сега е ваш ред...и ако имате някое чудно "чудовище" от горния вид - аз лично ще се радвам да видя някоя и друга снимка :-)
 

Tini tin Template by Ipietoon Blogger Template | Gadget Review